Ūdens dzesējamie čilleri

YCSE-YCRE

YORK® YCSE ir ūdens vai ūdens-glikola dzesēšanas čilleris, kas ir paredzēts uzstādīšanai iekštelpās. Jau rūpnīcā iekārta ir pilnībā sagatavota uzstādīšanai, tā ir nodrošināta ar visiem nepieciešamajiem cauruļvadiem un elektriskiem savienojumiem. Rūpnīcā čilleris tiek nopresēts un piepildīts ar nepieciešamo daudzumu R-134A aukstuma aģenta un eļļas katrā no neatkarīgiem dzesēšanas lokiem. Pēc iekārtas montāžas, tā iziet funkcionālu testu, kurā pārliecinās par pilnvērtīgu un efektīvu iekārtas funkcionēšanu.

YLCS/YLCS-AA

York YLCS ūdens vai gaisa dzesējamie skrūves kompresora čilleri ir kompakts risinājums ūdens vai ūdens/glikola dzesēšanai.

Ir pieejami trīs veidu modeļi:

  • Standarta modelis (SA);
  • Augstas kondensācijas temperatūras modelis (HA);
  • Attālinātu kondensatoru modelis (AA).

YMWA-CE/HE

Čilleris ar pilnībā noslēgtu vienas pakāpes dzesēšanas cilpu, kurš ir paredzēts uzstādīšanai iekštelpās. Neskatoties uz tā nelieliem izmēriem, tas spēj nodrošināt nozīmīgu dzesēšanas jaudu. Konstrukcija sastāv no tērauda un balstās uz 2 ietverošiem rāmjiem, tādā veidā nodrošinot augstu iekārtas standartizāciju.

YCWL-YCRL

YORK® YCWL ūdens dzesējamais čilleris nodrošina ūdens dzesēšanu visa veida gaisa kondicionēšanas sistēmām. Tas ir paredzēts uzstādīšanai iekštelpās. Katra vienība iekļauj sevī scroll tipa kompresorus, šķidruma iztvaikotāju, ūdens dzesējamo kondensatoru un viegli saprotamu kontroles mikrodatoru.

YVWA

YVWA ir pirmais ūdens dzesējamais čilleris ar skrūves tipa kompresoru, kurā tiek pielietota mainīgā ātruma tehnoloģijas. Pēc Eurovent kritērijiem tā ESEER sasniedz 7.5. Čillerim ir iespējams plašs darbības diapazons – dzesējamais šķidrums no  -10 oC  līdz +15 oC, kondensātora temperatūras no +18 oC līdz +65 oC. 

YN

YN čilleru sērija ir izveidota ūdens vai ūdens/glikola dzesēšanai. Dubultās skrūves kompresors ir ar sajūgu pievienots motoram. Tam ir plūstošā tipa siltummaiņi, kuros aukstuma aģents cirkulē siltummaiņa čaulā, bet ūdens cirkulē pa tajā esošajām caurulēm. Čillera kapacitāte tiek noteikta datorizētā veidā, kas spēj to adoptēt ikvienas ēkas enerģijas pieprasījumam. Siltuma novadīšanai nepieciešams dzesēšanas tornis vai „dry- cooler” siltuma novadītājs. Visas vienības ir paredzētas uzstādīšanai iekštelpās.

YMC²

YORK® YMC2 ir jaunākais sasniegums dzesēšanas tehnikas nozarē. YORK® YMC2 ir ūdens dzesējamais centrbēdzes čilleris. Tā galvenā inovācija ir magnētisko gultņu tehnoloģija, kas padara čilleri par ļoti energoefektīvu, klusu un uzticamu ilglaicīgai darbībai. YORK® YMC2 ir uzlabots risinājums tiem, kuri vēlas būt soli priekšā citiem šajā nemitīgi mainīgajā pasaulē. 

YK

YORK® YK ūdens dzesējamais centrbēdzes čilleris ir vadošais centrbēdzes čilleru starpā. YK modelī tiek izmantota mainīga ātruma tehnoloģija, kas ļauj sasniegt labus efektivitātes rādītājus. Industriālā čillera konstrukcija ir uzticama, ilglaicīga, ar dažādām papildaprīkojuma un opciju izvēlēm.

YNWS-YNRS

York ūdens dzesējamie čilleri (YNWS) un ārējā kondensatora čilleri (YNRS) ir kompakts risinājums ūdens vai ūdens/glikola dzesēšanai. Tie ir paredzēti uzstādīšanai iekštelpās. Siltuma novadīšanai ir nepieciešams dzesēšanas tornis vai „dry-cooler” tipa siltuma novedējs. YNRS čilleriem nepieciešams gaisa dzesējamais vai iztvaikošanas tipa kondensators siltuma novadīšanai.