Par mums

"Alter Grupa"ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš nodarbojas ar rūpnieciskā aukstuma, gaisa kondicionēšanas un ventilācijas iekārtu tehnisko risinājumu izstrādi, iekārtu piegādi un to servisu. Esam "Johnson Controls", kam pieder YORK zīmols, vienīgais sadarbības partneris Latvijā.

Iekārtas ar YORK zīmolu Jūs sastapsiet tirdzniecības centros, biroju kompleksos, viesnīcās, slimnīcās, dažāda rakstura rūpnīcās, pārtikas pārstrādes uzņēmumos, saldētavās, noliktavās, sauszemes un jūras transportā, sporta kompleksos, ledus hallēs, koncertu un izstāžu zālēs, muzejos un dzīvojamās ēkās. YORK izvēlas tie, kam ir svarīga teicamas kvalitātes / cenas attiecība. "Alter Grupa" piedāvā arī autorizēta servisa atbalstu.

YORK Latvijā ir kopš 1995. gadā, kad tika nodibināts ASV korporācijas YORK International meitas uzņēmums - SIA YORK International. Kopš pirmssākumiem YORK parstāvji ir nodrošinājuši ne vien iekārtu piegādi, bet arī inženieru un labi apmācīta servisa dienesta atbalstu. Mēs esam vienīgais Latvijā pārstāvētais ražotāja partneris, kurš nodrošina Latvijā esoša autorizēta servisa atbalstu. 2009. gadā ASV bāzētā korporācija YORK International parakstīja distribūcijas līgumu ar SIA "Alter Grupa" par tā turpmāko pārstāvību Latvijas Republikā.

SIA Alter Grupa stratēģiskie mērķi ir:

  • piegādāt klientiem tā vajadzībām atbilstošas modernas dzesēšanas iekārtas un sistēmas, izstrādājot ekonomiskos aprēķinus Latvijas metereoloģiskajiem apstākļiem;
  • nodrošināt operatīvu un kvalitatīvu garantijas un pēc garantijas perioda apkalpošanu;
    veikt klienta apkalpojošā personāla apmācību;
  • sniegt iekārtu lietotājiem, celtniecības firmām un projektēšanas uzņēmumiem informāciju par tehniskajiem jaunumiem aukstuma ražošanas un kondicionēšanas jomā.

 

YORK industriālo aukstumiekārtu rūpnīcas joprojām atrodas Eiropā - Spānijā, Francijā un Itālijā. Tas mums ļauj būt drošiem par mūsu piegādāto iekārtu kvalitāti, ko ir augsti novērtējuši to lietotāji - U/V Centrs, Investīciju Banka, Latvijas Televīzija, A/S Grindeks, U/V Mols, lielveikals Spice, viesnīcas Radisson SAS Blue Daugava un Radisson Blue Latvija, "Arēna Rīga", ledus halles Jelgavā, Ventspilī, Piņķos, Ozolniekos un Rīgas 55. vidusskolā, Latvenergo, ražošanas uzņēmumos A/S Gutta, A/S Tukuma piens, A/S Rīgas Miesnieks, alus darītavas Švituris un Aldaris, siera rūpnīca Rokiškis Suris, viesnīca Vetra Palangā, Klaipedos Šaldytuvai, Kauņas Piena Kombināts, rūpnīca Kraft Jacobs Suchard Lietuvā, kā arī daudzos citos ražošanas un pārstrādes uzņēmumos, birojos un veikalos.

Vairāk par mūsu produkciju varat uzzināt mūsu mājas lapā, kā arī jautāt mūsu pārdošanas speciālistiem.

SIA Alter Grupa Valdes priekšsēdētājs Arnis Kancāns