Telpas dzesētāji

Sienas fankoili

YHVP fankoils ir izstrādāts un uzbūvēts Itālijā. Tas ir pieejams četros izmēros dažādiem modeļiem. YHVP ir uzstādāms tāpat kā vienkāršs fankoils. Tas nesamazina gaisa plūsmu un tam nav nepieciešami papildus stiprinājumi. 2 vai 3 ceļu vārsti var tikt iebūvēti korpusā. Modernais un pievilcīgais dizains, krāsojums RAL 9003 krāsā padara to par piemērotu jebkurai telpai.

Fankoili

YFCN ir fankoilu modeļi, kuri turpina YORK® tradīciju, balstītu uz augstu uzticamību un zemu trokšņu līmeni. Pateicoties sasniegumiem enerģijas un resursu jomā, YORK piedāvā modernu produktu no visiem skatupunktiem: katra detaļa tika kvalitatīvi izstrādāta, lai garantētu iekārtas simetrisku darbību, pietiekami liels attālums starp vārstiem (170mm) un viegli pieejams filtrs visos modeļos. Iekārtām ir vienāda uzbūve (gan horizontāliem, gan vertikāliem modeļiem), kas padara to ļoti viegli pielāgojumu jebkurai konstrukcijai.

Low body fankoili

Fankoili ar mūsdienīgu izskatu. Spēj nodrošināt līdz 110 Pa statisko spiedienu ar gaisa padevi no priekšas (pēc izvēles). Jaudu diapazons no 0,7 līdz 9,9 kW.

Hidro kasetes

Hidro kasetes, kas ir pieejamas ar 2 vai 4 cauruļu versiju. Jaudas diapazons ir no 1 līdz 11 kW. Ir pieejamas ar EC motoriem.

"Koanda" kasetes

Hidro kasetes ar „koanda” efektu difūzeriem nodrošina labāku gaisa sadali telpā. Pieejamas jaudas no 1 līdz 4 kW. Pieejamas arī ar EC motoriem.

Hidro pūtēji

Hidro pūtējs ar augstu statisko spiedienu, kas sniedz iespēju tam pievienot gaisa vadus. Jaudas diapazonā no 3 – 23 kW. Pieejami arī ECM motori.

Fankoilu izvēles programma

Izvēles programma Fankoiliem