Gaisa dzesējamie čilleri, siltumsūkņi

AMICHI YMAA / YMPA

York AMICHI gaisa dzesējamie čilleri un situmsūkņi ir augsti efektīvas, modulārās iekārtas, kas atbilst EcoDesign 2018 un 2021 prasībām. Lai nodrošinātu precīzu un vienmērīgu darbību, iekārta aprīkota ar HITACHI inverter tipa kompresoriem. Tā būs pareizā izvēle jebkuras dzesēšanas/sildīšanas jaudas apjoma nodrošināšanas risinājumam. 

AMICHI™-S YVAG

AMICHI - S modulārās sērijas siltumsūkņa darbības diapazons aptver no 11.2 kW līdz 17.8 kW, vienotā sistēmā var savienot līdz 3 iekārtām. Plašais darbības diapazons ļauj apgalvot, ka šis modelis ir ideāls visiem klimatiskajiem apstākļiem. Neatkarīgi no tā, vai gaisa temperatūra ir +48° vai -20°, iekārta saglabās stabilu darbību.

 

YCME / YHME

2. paaudzes YORK YCME / YHME modulārie šķidruma dzesētāji, aprīkoti ar jaunās paaudzes HITACHI skrūves tipa kompresoriem, ir radīti ļoti precīzas dzesēšanas šķidruma temperatūras nodrošināšanai. Iekārtas atbilst EcoDesign 2018 un 2021 prasībām, kas apliecina to energoefektivitāti.   

YVFA

Dzesēšanas jauda 525-1575 kW.

YLRA

YORK® YLRA šķidruma dzesētājs, ar sešām tipveida iekārtām, nodrošina kā dzesēšanu, tā arī apkuri jebkuram ēkas konstrukcijas risinājumam. Izmantotie scroll kompresori garantē augstu iekārtas darbības efektivitāti.

YLAA

YORK YLAA TEMPO šķidruma dzesētājs ir tirgus līderis videi draudzīgu iekārtu piedāvājumā. Izmantojot scroll tipa kompresoru un mikrokanālu kondensatora priekšrocības, YLAA nodrošina visaugstāko gaisa kondicionēšanas risinājumu efektivitāti. YLAA šķidruma dzesētāji ir plaši izmantojami to nelielā svara un vienkāršās montāžas dēļ.

YVAA

YORK® YVAA gaisa dzesējamie un ar VSD tipa motoriem apgādātie skrūves tipa kompresori izceļas ar augstu darbības efektivitāti. Minētie kompresori, komplektā ar augstas kvalitātes siltummaiņiem un jaunākās paaudzes automātiku, padara šo iekārtu par labāko investīciju dzesēšanas nodrošināšanai.