Serviss

 - nozīmē rūpes par klientu!

2009. gada augustā, dibinot SIA “Alter Grupa”, tika izveidota arī servisa nodaļa, kura primāri nodarbojās ar mūsu piegādāto iekārtu pirmreizējo iedarbināšanu un “YORK” korporatīvo klientu servisa apkalpošanu. Gadiem ejot, mēs vairāk uzmanības sākām pievērst sadarbībai ar uzņēmumiem, kur dzesēšana vai saldēšana ir būtiska to veiksmīgai uzņēmējdarbībai. “Alter Grupas” paspārnē esošā servisa nodaļa, augot gan klientu skaitam, gan veicamo darbu sarežģītībai, arvien noteiktāk pierādīja, ka tai ir laiks kļūt par neatkarīgu uzņēmumu. 2017. gada  pavasarī tika nodibināta SIA “Alter Serviss”, un esam gatavi nodot tās pārraudzībā visu servisa darbu veikšanu.

Joprojām līgumuzņēmumu klientiem esam pieejami 24 stundas diennaktī.


Mūsu servisa speciālisti ir apmācīti ražotājrūpnīcās, un regulāri saņem visjaunāko informāciju par iekārtu tehniskajiem risinājumiem. Tas mums ļauj apgalvot, ka mūsu servisa speciālisti spēj veikt iekārtu diagnostiku un remontu ātrāk un kvalitatīvāk.

Mūs izvēlas uzņēmumi, kuriem ir svarīgi nepieļaut dīkstāves - veikalu tīkls "Elvi", "Arēna Rīga", "Inbox" un "Ozo" ledushalles, SIA "CIDO", AS "Lauma" un daudzi citi uzņēmumi.

Uzņēmumiem, un privātpersonām, kurām nepieciešama mūsu servisa dienesta palīdzība avāriju novēršanā, sagatavojam izmaksu piedāvājumus. Avārijas izsaukumi tiek apkalpoti rindas kārtībā. 

Ja izvelēsieties kļūt par Alter Serviss pastāvīgu klientu, sagatavosim individuālu piedāvājumu, kā arī nodrošināsim Jums izdevīgākas apkopju un remonta darbu izmaksas. Jūs iegūsiet uzticamu sadarbības partneri, kas rūpēsies un palīdzēs Jūsu veiksmīgai komercdarbībai.

Piedāvātie pakalpojumi: 

  • Iekārtu tehniskā apkope
  • Kondicionētāju apkope/remonts
  • Tehniskā stāvokļa atzinumu sastādīšana 

 

Cerot uz veiksmīgu sadarbību,

Jūsu Alter Serviss

 

Licence

Rekvizīti

Servisa izmaksas