Gaisa aizkari

Arcus

Vertikālais gaisa aizkars priekš rotējošām durvīm. Ļoti šaurs profils un ergonomiskas formas piešķir iekārtai iederību jebkura veida dizainā. Nerūsējoša tērauda detaļas uz tā korpusa padara to interesantu un harmonisku. 

ArcusX

Piemēroti automātisko durvju konstrukcijām. Vertikāla konstrukcija paredz tos novietot vienā vai arī abās durvju pusēs. Gaisa aizkari ir pieejami vairākās krāsās.

AXI Industrial

Gaisa aizkari AXI ir ļoti izplatīts risinājums durvju atvēruma aizsardzībai no aukstā gaisa ieplūdes, kurš atdzesē telpu. Tie ir paredzēti vieglas industrijas, noliktavu vai ražošanas ēkām. 

Compact

Aizkari kolonnas formā. Šo aizkaru priekšrocība ir to nelielie izmēri (diametrs 400mm). Masīva pamatnes plāksne ir standartkomplektācijā. Visi savienojumi ir noslēpti zem tās. To regulēšanu veic Ditronic regulators.

Econ-C

Econ-C ir gaisa aizkars, kurš paredzēts montāžai piekaramajos griestos. Standarta izmēru spektrs un vienkāršība pielāgo Econ-C izmantošanai individuālos veikalos, iepirkšanās centros, restorānos, bankās vai viesnīcās.

Li Light

Gaisa aizkari ir paredzēti vienkāršiem un praktiskiem risinājumiem. To garumi variē no 1 – 2,5 m. Standartā ir pieejamas versijas ar ūdens apsildi vai apkārtējo gaisu.

Li NEW

Inovatīvs gaisa aizkars, kurš atklāj jaunas perspektīvas! Tas ir risinājums, kurš pilnībā izdzēš robežu starp komfortu un dizainu, tādā veidā to padarot par piemērotu tirdzniecības centriem, daudzfunkcionālām ēkām, lidostām, bankām, viesnīcām, dzelzceļa stacijām u.c.

Magnum

Horizontāla izvietojuma gaisa aizkars spārna formā. Labs risinājums, ja ir vietas deficīts virs durvīm, lai uzstādītu standarta gaisa aizkaru. Iekārtu iespējams vadīt ar kontrolieri DITRONIC, kas padarīs tā darbību ļoti efektīvu un komfortablu ēkas apmeklētājiem. Ir pieejama ūdens/elektro/ gaisa versija. 

Nucleo

Horizontāla tipa gaisa aizkari ar ūdens vai elektrisko apsildi. Plašas iespējas savienojumu noslēptai izvietošanai – kā ūdens, tā arī elektriskajām apsildes versijām.

Tubex

Durvju gaisa aizkari Tubex, pateicoties to dizainam un konstrukcijai, ir piemēroti vietās, kur interjeram ir liela nozīme. Teicama cenas un kvalitātes attiecība padara Tubex par piemērotu plašam spektram dažādu konstrukciju.  Gaisa aizkari var tikt izvietoti tikai vertikāli vienā vai abās durvju pusēs.

Izvēles programma gaisa aizkariem

Gaisa aizkaru izvēles programma