Gaisa dzesējamie čilleri ar free-cooling iespēju

Iekārtas ar Free - cooling funkciju

Šķidruma dzesētāji ar Free-cooling funkciju ir ekonomiski pamatots risinājums gadījumos, kad dzesēšana ir nepieciešama ne tikai vasaras mēnešos.

Iekārtu ar Free-cooling tehnoloģiju pamatā ir iebūvēta papildus dzesēšanas sekcija, uz kuru dzesējamais aukstumnesējs tiek novirzīts gadījumā, ja āra gaisa temperatūra ir zemāka par nepieciešamo aukstumnesēja temperatūru. Šādi aukstumnesējs tiek dzesēts, izmantojot āra gaisa temperatūru, nedarbinot dzesēšanas kompresorus, kas nozīmīgi samazina elektroenerģijas patēriņu. 

Dotās iekārtas tradicionālajā dzesēšanas režīmā darbojas ar efektivitāti EER ~3 un sezonālo efektivitāti SEER ~4.5. Izmantojot free-cooling režīmu, iekārtas efektivitātes rādītājs EER var sasniegt vērtību ~25, kas parāda, ka no 1kWh patērētās elektroenerģijas tiks novadīti 25kWh siltumenerģijas. 

Pieredze rāda, ka, atkarībā no aukstumnesēja darba temperatūras, investīcija šādā iekārtā atmaksājas vēlākais 3 gadu laikā. 

Piedāvājam iekārtas ar "scoll", "skrūves" un VSD ( inverter tipa skrūves) kompresoriem, jaudas diapazonā no 80 līdz 1575 kW. 

Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem!