Īstenojam lielāko HITACHI piegādes projektu Baltijas valstu vēsturē

19.11.2019.

"HITACHI risinājums bija loģiski labākā izvēle", pēc piegādes līguma parakstīšanas teica Pasūtītāja pārstāvis. "Jūsu iekārtas bija viskompaktākās, ļoti klusas, un par godīgu cenu!"

Papildus iekārtām piegādāsim arī HITACHI piedāvāto centralizētās vadības sistēmu, kas iekļauj ne tikai iekārtu kontroles iespējas, bet arī sistēmas vizualizāciju, šādi Pasūtītājam ietaupot būtiskus līdzekļus, ko būtu jātērē BMS sistēmas projektam un vizualizāciju izstrādei.

AMICHI modulārais risinājums pierāda savu efektivitāti

22.06.2019.

2018. gada jūnijā tikai veikta trīs YMAA 260 šķidruma dzesētāju, ar kopējo dzesēšanas jaudu 780 kW, uzstādīšana plastmasas cauruļu ražotnē. Pirms projekta īstenošanas tika veikts esošā šķidruma dzesētāja energoefektivitātes novērtējums, un, balstoties uz ražotāja izvēles programmas rādījumiem, aprēķināts investīcijas atmaksāšanās periods.

"Alter Grupa" speciālistu aplēses bija precīzas - investīcija atmaksājās 11 kalendāro mēnešu laikā. Šis gadījums kārtējo reizi pierādīja, ka vairāk kā 10 gadus veci, šķietami labā tehniskā kārtībā esoši šķidruma dzesētāji, neatbilst mūsdienu energoefektivitātes prasībām un rada pamatīgu robu to īpašnieku naudas maciņā.

Energoefektivitātes seminārs sadarbībā ar "Elektrum"

14.11.2018.

14. novembrī "Elektrum" energoefektivitātes centra telpās, risinājās seminārs par Ekodesign prasībām un to ietekmi uz šķidruma dzesētāju un sistēmu uzbūvi. Apmeklētājus aicinam lejuplādēt semināra materiālus, savukārt uzņēmumus un pašvaldības, kuras šādu semināru vēlas uzņemt pie sevis, aicinām kontaktēties ar mums!

Semināra dokumenti pieejami "lejupielādes" sadaļā.

Piegādājam pirmos YORK Amichi šķidruma dzesētājus

11.06.2018.

YORK Amichi šķidruma dzesētājiem, dēļ to izpildījuma un energoefektivitātes rādītājiem, tirgū ir maz konkurentu. Iekārtas ir radītas sadarbojoties ar HITACHI inženieriem, lepojas ar HITACHI inverter tipa vadošo kompresoru, kas ļauj tām nodrošināt bezpakāpju darbību, EC ventilatoriem, VSD sūkņiem. Respektīvi, iekārtās ir uzstādīts viss, lai nodrošinātu to energoefektivitāti.

Tā kā Amichi ir modulārā tipa šķidruma dzesētāji, gadījumos kad nepieciešams dzesēšanas jaudas palielinājums, jauniegādātos moduļus var pievienot esošajiem, veidojot vienu kopīgu dzesēšanas sistēmu. Tas ir lielisks risinājums situācijās, kad atšķirās šībrīža un nākotnē nepieciešamās dzesēšanas jaudas. 

Papildus informāciju par YORK Amichi iekārtām taujājiet mūsu darbiniekiem!

Alter Grupa kļūst par oficiālo HITACHI pārstāvi Latvijā

27.07.2016.

2016. gada jūlijā SIA "Alter Grupa" kļuva par oficiālo HITACHI air conditioning produktu izplatītāju Latvijas Republikā. Esam papildinājuši savu piedāvājumu kā ar augsti energoefektīviem dzesētājiem, kā arī apkures siltumsūkņiem.

Drīzumā papildināsim mājas lapas saturu ar informāciju par HITACHI produktiem. Šobrīd aicinam iepazīties ar produktiem šeit

"Alter Grupa" pārceļas uz jaunu biroju

28.01.2016.

Sākot ar 2016. gada 01. februāri, SIA "Alter Grupa" atradīsies jaunās telpās - Rīgā, Ulbrokas ielā 40a.

Turpat atradīsies arī mūsu noliktava.

Darba laiks paliek nemainīgs - darba dienās no 9.00 - 17.30.