Energoefektivitātes seminārs sadarbībā ar "Elektrum"

14.11.2018.

14. novembrī "Elektrum" energoefektivitātes centra telpās, risinājās seminārs par Ekodesign prasībām un to ietekmi uz šķidruma dzesētāju un sistēmu uzbūvi. Apmeklētājus aicinam lejuplādēt semināra materiālus, savukārt uzņēmumus un pašvaldības, kuras šādu semināru vēlas uzņemt pie sevis, aicinām kontaktēties ar mums!

Semināra dokumenti pieejami "lejupielādes" sadaļā.

Piegādājam pirmos YORK Amichi šķidruma dzesētājus

11.06.2018.

YORK Amichi šķidruma dzesētājiem, dēļ to izpildījuma un energoefektivitātes rādītājiem, tirgū ir maz konkurentu. Iekārtas ir radītas sadarbojoties ar HITACHI inženieriem, lepojas ar HITACHI inverter tipa vadošo kompresoru, kas ļauj tām nodrošināt bezpakāpju darbību, EC ventilatoriem, VSD sūkņiem. Respektīvi, iekārtās ir uzstādīts viss, lai nodrošinātu to energoefektivitāti.

Tā kā Amichi ir modulārā tipa šķidruma dzesētāji, gadījumos kad nepieciešams dzesēšanas jaudas palielinājums, jauniegādātos moduļus var pievienot esošajiem, veidojot vienu kopīgu dzesēšanas sistēmu. Tas ir lielisks risinājums situācijās, kad atšķirās šībrīža un nākotnē nepieciešamās dzesēšanas jaudas. 

Papildus informāciju par YORK Amichi iekārtām taujājiet mūsu darbiniekiem!

Alter Grupa kļūst par oficiālo HITACHI pārstāvi Latvijā

27.07.2016.

2016. gada jūlijā SIA "Alter Grupa" kļuva par oficiālo HITACHI air conditioning produktu izplatītāju Latvijas Republikā. Esam papildinājuši savu piedāvājumu kā ar augsti energoefektīviem dzesētājiem, kā arī apkures siltumsūkņiem.

Drīzumā papildināsim mājas lapas saturu ar informāciju par HITACHI produktiem. Šobrīd aicinam iepazīties ar produktiem šeit

"Alter Grupa" pārceļas uz jaunu biroju

28.01.2016.

Sākot ar 2016. gada 01. februāri, SIA "Alter Grupa" atradīsies jaunās telpās - Rīgā, Ulbrokas ielā 40a.

Turpat atradīsies arī mūsu noliktava.

Darba laiks paliek nemainīgs - darba dienās no 9.00 - 17.30.

YORK VRF sistēmai jauns AHU vadības bloks

21.02.2015.

„Alter Grupa”, sadarbībā ar „Johnson Controls”, kas ir zīmola „YORK” īpašnieks, no 2015. gada, piedāvā AHU dzesēšanas vadības bloku, kas savietojams ar YORK VRF sistēmu. Jaunās sistēmas lielākā priekšrocība ir iespēja ar ēkā plānotās VRF sistēmas āra blokiem dzesēt arī AHU gaisu. Jaunais bloks ir savietojams ar BMS risinājumiem.

Vairāk informāciju par jauno VRF sistēmu prasiet mūsu projektu vadītājiem.

Digitālais termostats T 5200

09.07.2014.

„Alter Grupa” piedāvā jaunās paaudzes digitālo termostatu T5200.

Sadarbībā ar „Johnson Controls” automātikas nodaļu, piedāvājam jaunākās paaudzes digitālo termostatu T5200. Minētais termostats nodrošina kā manuālu, tā automātisku ātrumu vadību, attaino uzstādījumus uz apgaismota displeja.

Termostatu var apskatīt un iegūt papildus tehnisko informāciju „Alter Grupa” birojā vai izlasot tehnisko dokumentāciju.