YC-P

„P” versijas gaisa kondicionieris ir speciāli izveidots specifisku telpu dzesēšanai. Tā konstrukcija un izpildījums atšķiras no tradicionāliem gaisa kondicionieriem. Tas ir paredzēts telpu dzesēšanai, kurās neuzturas cilvēki, kā, piemēram, serveru telpas, laboratorijas, TV ierakstu studijas, datu centri, muzeji, kontroles istabas u.c.

Johnson Controls „P” sērijas gaisa kondicionieris spēj nodrošināt augstāko jūtamo dzesēšanas jaudu ar mazāko iespējamo enerģijas patēriņu.

YC-OPA, YC-UPA modeļi, kuriem nepieciešams iznestais kondensators.

YC-OPA and YC-UPA modeļi ar iebūvētu ūdens dzesējamo kondensatoru (nepieciešams dry-cooler vai arī cits siltuma novadīšanas veids).

YC-OPW…/FC, YC-UPW…/FC modeļu gaisa kondicionieri ir aprīkoti ar „Free cooling” sistēmu, kura nodrošina telpas dzesēšanu, izmantojot āra gaisa zemo temperatūru. Šī sistēma pilnībā vai daļēji var noņemt slodzi no kompresora, tādā veidā palielinot iekārtas kopējo efektivitāti.

YC-OPA…./TS, YC-UPA…./TS iekārtām konstrukcijas princips ir līdzīgs kā „Free cooling” modeļiem. Atšķirība ir tāda, ka „Free cooling” spole ir savienota ar ēkas dzesēšanas sistēmu, kura tiek aktivizēta dzesēšanas jaudas trūkuma gadījumā, piemēram, kastās vasaras dienās. Šāda tipa konstrukcija palielina iekārtas drošību un efektivitāti.

Priekšrocības

  • DC Inverter tipa kompresors
  • Mikroprocesora regulācija
  • Vietējā tīkla vai attālinātā kontrole